Titles you rated
- FamilyRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5- The PeakRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 2.0
High KickRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
BloodRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.5