Movies
Ratings
443
Past LivesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Blood & GoldRated ★ 2.0
HungerRated ★ 2.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
Extraction 2Rated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 3.5
Don't Breathe 2Rated ★ 3.0
Holy SpiderRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
Dear ExRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0