Movies
Ratings
181
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 2.5
HugoRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 1.0
UnderworldRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
My DictatorRated ★ 0.5