Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.5
IRISRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5