Titles you rated
Smashing on Your BackRated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 1.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0