Titles you rated
Mischievous KissRated ★ 0.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 1.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 0.5
God's QuizRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 2.0
I Remember YouRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 1.5
Gu Family BookRated ★ 1.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 1.5
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
HeartstringsRated ★ 0.5
Marriage, Not DatingRated ★ 1.5