Titles you rated
- Not Alright, But It's AlrightRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
The Third CharmRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The MissingRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5