Titles you rated
Han Gong-juRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0