Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0