Titles you rated
Lump of SugarRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
ShrekRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5