Movies
Ratings
30- NEVERLANDRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 4.0