Titles you rated
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
FlowRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Puff: Wonders of the ReefRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
HerculesRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 3.0
Orion and the DarkRated ★ 2.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5