Titles you rated
Hymn of DeathRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0