Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 2.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
Ugly AlertRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5- You Are My DestinyRated ★ 4.0