Titles you rated
Fear the Walking DeadRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0