Titles you rated
City HunterRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0