Titles you rated
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
TempestRated ★ 2.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Captivated, by YouRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 2.5
S LineRated ★ 1.5