Movies
Ratings
457
Phone BoothRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0