Titles you rated
BloodRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 2.0
The Joseon GunmanRated ★ 2.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0