Movies
Ratings
166
Love ActuallyRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0