Series
Ratings
42
Ugly AlertRated ★ 3.0- Last PresentRated ★ 4.0
Why Why LoveRated ★ 5.0
To the One I LoveRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0