Titles you rated
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0