Titles you rated
HeartstringsRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5
The MissingRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 0.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
SignRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0