Titles you rated
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0- GunbusterRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
The TudorsRated ★ 4.0
The TudorsRated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 3.5