Movies
Ratings
152
American BeautyRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
Steve JobsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0