Titles you rated
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
MurderbotRated ★ 3.5
Outer Range Season 1Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
The BondsmanRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
ReacherRated ★ 2.5
Twisted Metal Season 1Rated ★ 3.5
Fallout Season 1Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Inside Job Part 2Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5