Movies
Ratings
490
Mickey 17Rated ★ 4.0
LucaRated ★ 2.5
Spies in DisguiseRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.0
CureRated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 1.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The MarvelsRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5