Series
Ratings
33
Alien WorldsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Aggretsuko Season 3Rated ★ 3.0
AggretsukoRated ★ 3.0
AggretsukoRated ★ 2.5
The ActRated ★ 3.5
Midnight MassRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 2.5
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.0
SwitchedRated ★ 1.5
Good GirlsRated ★ 4.0
HildaRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 1.0