Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 0.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0