Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
BeckettRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
Night in ParadiseRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 3.5
The 8th NightRated ★ 2.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
SeaspiracyRated ★ 5.0
BluebeardRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0