Movies
Ratings
163
The MegRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The WhisperingRated ★ 0.5
BelieverRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 1.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.0
Sector 7Rated ★ 2.5
Hoodwinked!Rated ★ 2.5