Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0