Titles you rated
- WishRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0