Series
Ratings
41
Blue TowerRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 2.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 1.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
School 4Rated ★ 2.0- School 3Rated ★ 2.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 1.0- School 2Rated ★ 3.0
- School Season 1Rated ★ 3.0