Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0