Series
Ratings
385
You Are My SecretRated ★ 5.0
Ao Haru RideRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5
Secrets in the LatticeRated ★ 3.5
Hidden LoveRated ★ 4.0
Last Man: The Blind ProfilerRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Do Do Sol Sol La La SolRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 2.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 2.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5