Movies
Ratings
656
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
xXxRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 2.5
The Bourne UltimatumRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 2.0
One-LineRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 2.0
JumperRated ★ 2.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.0
MasterRated ★ 2.5
The KingRated ★ 2.0
xXx: Return of Xander CageRated ★ 4.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 3.0
SullyRated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 2.5