Series
Ratings
30
Another Miss OhRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 4.5
Twenty Years OldRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0