Movies
Ratings
1214
BugoniaRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
The LiarRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
Don't Worry DarlingRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0
Bad TeacherRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Dog DaysRated ★ 3.5
Coming OutRated ★ 3.0
Time CutRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0