Titles you rated
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5