Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0