Titles you rated
SkyfallRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
UnbrokenRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 3.5