Movies
Ratings
230
Now You See MeRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 1.5
DunkirkRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 2.5