Titles you rated
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Twenty Years OldRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0- In the FleshRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0