Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 1.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0- Notes from the UnknownRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
RenfieldRated ★ 2.0
Jailbreak: Love on the RunRated ★ 2.5
The Man from TorontoRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Robin RobinRated ★ 3.5