Titles you rated
The MagicianRated ★ 0.5
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
She and Her CatRated ★ 3.5- Game OverRated ★ 3.5
Western SpaghettiRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 1.0
VincentRated ★ 3.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ed WoodRated ★ 4.0
Sleepy HollowRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 3.0