Movies
Ratings
36
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
This Is the EndRated ★ 4.5
Song for MarionRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0