Series
Ratings
67
What's Up FoxRated ★ 2.5
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 3.5- Came To Me And Become A StarRated ★ 1.5
My Sweet CityRated ★ 5.0- Yeonu's SummerRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 3.0
Ordinary LoveRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5
Tamra IslandRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5
MamaRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
When I Was The PrettiestRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.5