Titles you rated
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
BoltRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 4.0