Titles you rated
- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 5.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.5
Cheo YongRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Ugly AlertRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 5.0